Η Σταυροδοσία για όλους τους Υποψηφίους στο Νομό Λακωνίας – Όλα τα ονόματα

 

Εγγεγραμμένοι 123.429

Έγκυρα 52.959

Άκυρα 589

Συμμετοχή 53.851

Λευκά 303

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

49,91

26.432

2

ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη

8.944

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του Δημοσθένη

8.165

ΚΟΥΛΙΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

3.171

ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του Δημητρίου

2.630

ΛΕΚΚΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ του Δημητρίου

677

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

19,63

10.397

1

ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

6.326

ΔΟΥΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του Πασχάλη

1.059

ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΑΝΤΑ) του Χρήστου

491

ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Χρύσανθου

453

ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

213

Κίνημα Αλλαγής (ΠΑΣΟΚ-ΚΙΔΗΣΟ-Ανανεωτική Αριστερά-Προοδευτικό Κέντρο-ΕΔΕΜ-Κινήσεις Πολιτών)

14,39

7.623

ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Γεωργίου

5.745

ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

492

ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπύρου

432

ΜΑΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη

272

ΚΑΚΚΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Φωτίου

122

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

3,64

1.927

ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ανδρέα

717

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΙΣ του Ιωάννη

299

ΣΤΑΘΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΥ) του Θεοδώρου

210

ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Παντελή

169

ΞΙΦΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Κυριάκου

113

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

3,57

1.893

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

344

ΦΩΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

278

ΛΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

237

ΑΡΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου

206

ΣΕΡΓΙΑΔΗ ΖΩΗ του Χρήστου

180

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

3,17

1.679

ΚΡΥΠΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

703

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία

422

ΣΤΑΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γερασίμου

136

ΜέΡΑ25

2,01

1.064

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ ΖΑΦΕΙΡΙΑ του Γεωργίου

460

ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ

137

ΚΥΤΤΑΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Θεοδώρου

50

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1,00

532

ΡΟΖΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ισιδώρου

297

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

0,61

322

ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Στυλιανού

109

ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του Ιωάννη

42

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Μιχαήλ

27

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

0,46

243

ΚΟΥΛΟΥΒΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στυλιανού

136

ΔΕΡΤΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του Χαρίλαου

45

ΖΑΒΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

32

ΣΟΥΣΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεοδώρου

5

ΜΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου

4

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

0,41

219

ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευστρατίου

50

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΟΝΙΚΑ-ΠΙΑ του Παναγιώτη

44

ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

30

ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

0,39

204

ΧΡΥΣΑΔΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Πέτρου

119

ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ του Κωνσταντίνου

14

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη

14

ΛΕΡΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αποστόλου

13

ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία

10

Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ (ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ)

0,35

184

ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

66

ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία

49

ΝΤΟΜΠΡΙΝΚΑ (DOBRINKA) ΝΤΟΜΠΡΕΒΑ (DOBREVA)

14

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ

0,26

137

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παντελεήμονος

36

ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου

15

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

10

ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ – ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

0,08

42

ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

15

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

0,06

31

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Σωτηρίου-Φοίβου

6

ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

0,04

19

ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

11

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

0,02

11

ΚΑΝΤΖΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Βασιλείου

2